seo optimalizace webu

Uděláme audit vašeho webu nebo vám poskytneme konzultaci k rozmanitým otázkám spojeným s tvorbou webu a s jeho provozováním. Můžeme pomoci s výběrem názvu domény, optimalizací struktury webu, typografií, rozvržením, textovým i obrázkovým obsahem, zlepšením zacílení na relevantní skupiny návštěvníků, zvýšením návštěvnosti webu, PPC reklamou ...

Téměř všechno, co vám navrhneme, jsme schopni sami realizovat. Samozřejmě pouze v případě vašeho zájmu. Některé změny mohou vést k rychlému zlepšení hodnocení webu, přitom jejich provedení nemusí být náročné. Obvykle záleží na stáří webu a na tom, zda web už v minulosti prošel redesignem nebo optimalizací a jak kvalitními.

Pokud teprve uvažujete o provedení auditu vašeho webu v budoucnosti, doporučujeme co nejdříve připojit váš web ke službě Google Analytics, jestliže tuto možnost již nevyužíváte. Tato služba je zdarma a poskytuje kvalitní statistické informace ze života webu. Standardní statistiky, které jsou součástí hostingu, většinou neposkytují data v takovém rozsahu. Čím delší období máme při analýze webu k dispozici, tím lépe.