tvorba softwaru

specializujeme se především na databázové aplikace. Používáme prostředí Magic od společnosti Magic Software Enterprises - magicsoftware.com. Aplikaci v Magicu lze bez jakýchkoliv úprav připojit k široké škále databází: Oracle, Sybase, MS-SQL, Informix, B-trieve, ... V případě zájmu klienta používáme také MS-SQL od společnosti Microsoft v kombinaci s C# a .NET Framework

datové konverze

máme bohaté zkušenosti s vytvářením databází z různých zdrojů - např. prodejních dat vytvořených v různých prostředích - txt, xls, xml a různých databází. Provádíme testování kvality dat a specifikujeme podmínky pro zvyšování kvality. Dokážeme zpracovat soubory s miliony vět. Data můžeme předzpracovat podle klientem vyžádané struktury.

webové prezentace

navrhujeme a realizujeme webové stránky pod značkou Ginsio. Plně oddělujeme kód od grafického řešení v CSS. Html kód je validovaný na validator.w3.org a CSS na jigsaw.w3.org.

fotogalerie kaktusů

připravili jsme pro vás pohled do úžasného světa kaktusů. V galerii uvídíte zajímavé snímky květů, ostnů i těl oblíbených druhů jako jsou astrophytum (včetně astrophytum asterias), gymnocalycium, ariocarpus, ferocactus, lophophora, coryphantha, blossfeldia, melocactus, turbinicarpus a dalších.
vstupte do úžasného světa kaktusů

fotogalerie graffiti

v galerii najdete výběr zajímavých pieců z legálních graffiti zón v Praze
navštivte galerii Graffiti in Prague

pro autory webu

vytvořili jsme několik příkladů použití css direktivy text-shadow a přidali jsme soubor ke stažení pro snadné navázání vlastními pokusy
více o css text-shadow

uvolnili jsme vzorky (tileable patterns) vhodné pro výplně apod., vzorky jsou zdarma ke stažení a volnému použití
prohlédnout vzorky