o firmě

Naše firma byla založena již v roce 1993 s názvem BUBOsoft. Pod tímto jménem fungovala deset let. Na počátku roku 2003 byla přejmenována na BONOsoft z důvodu vzniku společnosti Bubosoft s.r.o., která v té době působila ve stejné oblasti.

Dominantní činností firmy od založení dodnes je vývoj softwaru na zakázku, především databázových aplikací. Dále se zabýváme tvorbou IT projektů, outsourcingem, datovými konverzemi, konzultacemi a poradenstvím.

V poslední době se věnujeme také návrhu a realizaci webových prezentací (prohlédněte si naše weby) a dalším činnostem spojeným s provozováním webu, hlavně SEO optimalizaci a správě PPC reklam (více podrobností najdete na stránce SEO)

Používáme nejmodernější technologie:
XML, C#, VisualStudio.net
v oblasti databází Magic od izraelské společnosti Magic Software Enterprises - www.magicsoftware.com a MS-SQL

Zabývali jsme se přípravou zásilek pro tzv. hromadná podání u České pošty, kdy je nutná tvorba a tisk svazovek a adresní příprava. Naše řešení - software FOGO - můžeme přizpůsobit vašim vstupním datům a prodat vám hotový program nebo můžeme vaše data jednorázově i opakovaně zpracovat u nás včetně tisku adresních štítků a svazovek. Další podrobnosti najdete na stránce Svazkování zásilek, včetně podrobného popisu postupu při svazkování.

V roce 2001 jsme ve spolupráci s daňovými poradci zahájili vývoj systému BONANZA, aplikace pro evidenci pošty, výkonů kanceláře, správu daní klientů, obsluhu datových schránek a archivaci datových zpráv s mnoha dalšími funkcemi.

Do našeho softwaru Bonanza jsme integrovali spolupráci s datovými schránkami, takže můžeme poskytnout kromě softwarového řešení i konzultace v oblasti datových schránek.